Telewizja światłowodowa

Ponad 250 kanały telewizyjnych, z czego połowa w jakości HD. Bezstratna jakość obrazu i dźwięku, na kilku ekranach jednocześnie, multimedialny dekoder – przewijaj, nagrywaj, pauzuj film w dowolnym momencie. To tylko kilka zalet telewizji światłowodowej.

Jakość telewizji UHD 4K

Krystaliczna jakość obrazu

Twoje przyłącze światłowodowe umożliwia przesyłanie obrazu w jakości 4K. Nowe możliwości, niesamowite wrażenia w Twoim domu

Rozrywka dla każdego

Możesz oglądać telewizję na dowolnym urządzeniu! Każdy członek rodziny może cieszyć się oglądaniem swojego ulubionego programu telewizyjnego

Nowoczesna telewizja światłowodowa

Poznaj możliwości i zalety telewizji światłowodowej

Oglądaj telewizję gdziekolwiek jesteś

Oglądaj na dowolnym urządzeniu: tablecie oraz telefonie. Teraz każdy może oglądać telewizję tak jak chce i na czym chce.

Oglądaj programy do 3 dni wstecz

Odtwarzaj ulubiony program przez 3 dni od dnia jego premiery w telewizji. Teraz naprawdę telewizja jest na „każde Twoje życzenie”.

Zapauzuj film w dowolnej chwili

Zatrzymuj lub cofaj oglądane programy – dzięki Timeshift to Ty panujesz nad czasem.

Nagrywaj całe serie

Zaplanuj nagrywanie kolejnych odcinków ulubionego serialu niezależnie od czasu ich nadawania. Idealne rozwiązanie dla wszystkich fanów seriali, teraz już nigdy nie umknie Ci kolejny odcinek i spotkanie z ulubionymi bohaterami.

Nagrywaj to co chcesz

Nagrywaj ulubione audycje na wybranych kanałach. Masz dużą przestrzeń, by pomieścić wszystkie swoje ulubione lub przegapione filmy lub seriale.

Odwarzaj dowolny film od początku

Przełączyłeś się właśnie na inny kanał i zobaczyłeś coś interesującego? Obejrzyj od początku nowy program dzięki funkcji START OVER, która umożliwia oglądanie programów do 3 godzin wstecz.

Pakiety telewizji dostosowane Do Twoich potrzeb

Pakiet SMART

157 kanałów w tym 82 HD za jedyne

od 54,90

Pakiet OPTIMUM

209 kanałów w tym 115 HD za jedyne

od 69,90

Pakiet PLATINUM

240 kanałów w tym 128 HD za jedyne

od 99,90

Pakiety Premium

pakiet cinemax
pakiet hbo
 pakiet canal plus

Dlaczego warto wybrać Telewizję światłowodową

Technologia telekomunikacyjna nieustannie się rozwija polepszając warunki naszego życia. Dzięki telewizji światłowodowej możemy cieszyć się coraz lepszą jakością obrazu oraz dźwięku.

Operatorzy, których sieć opiera się na transmisji przez miedziany kabel muszą ograniczać jakość wysyłanego sygnału, ponieważ ich infrastruktura nie pozwala na szybki przekaz. Skutki tego odczuwalne są głównie przez użytkowników nowych telewizorów, ponieważ nie mogą oni w pełni wykorzystać potencjału urządzeń.

Warunki atmosferyczne nie wpływają na jakość telewizji i nie skutkują zakłóceniami. Telewizja światłowodowa pozwala na odbiór treści w najwyższych rozdzielczościach (4K, czy Ultra HD) oraz korzystanie z dodatkowych funkcji naszych telewizorów.

Wybierz pakiet dla siebie